facebookflickrisuuyoutube

WORKSHOPY

DOMINO


Představte si, že si složíte domino kostičky podobně jako primitivní puzzle pro malé děti z dřevěných krychlí. Na složenou stranu si něco namalujete. Poté puzzle rozložíte a vezmete si další. Na něj namalujete to samé, ale v jiných barvách. A tak proces opakujete. Nakonec si vezmete všechny namalované kostičky. Od každé barevné malby jednu, či dvě. A z nich si složíte pestrobarevný obraz. Každá jeho část je kapitolou sama pro sebe. A výsledek vás vždy překvapí. 
 
Nu, přesně to jsme udělali s několika desítkami dětí a jejich rodiči na Mikulášské besídce. Na tento nový typ workshopu jsme se poctivě připravili - vyřezali jsme miniaturní šablony s nasazovacími znaménky, nakoupili neuvěřitelné množství kvalitních dřevěných domino kostiček ( za dvě hodiny jsme jich namalovali přes 1600) a připravili nasazovací desky s aretačními boky, aby se domino skládalo do kompaktního tvaru pro malbu. Každý si nakonec své domino složil a nalepil na kvalitní naformátované destičky. Ačkoliv bylo malování a nasazování domina na desky opravdu fuška, přesto si všichni workshop včetně nás opravdu užili.
 
Vedle toho jsme ještě stačili namalovat přes šedesát bavlněných tašek, aby toho nebylo málo. Bez nejmenších pochybností můžeme říci, že si každý z besídky odnesl habaděj dárků pro své blízké...
 
Moc děkujeme za veškerou pomoc a vstřícnost paní Muroňové a také Tomášovi Frkalovi! See you next year! 
Copyright © Leviathan, All Rights Reserved