facebookflickrisuuyoutube

WORKSHOPY

SUNDANCE MERCHANDISE!


Spojili jsme naše dosavadní zkušenosti s workshopy do nového projektu netradičního merchandise pro druhý ročník jihlavského festivalu Sundance Park. Každý si mohl namalovat bavlněnou tašku, kvalitní kšiltovku nebo frisbee přesně podle své představy. Celý tento koncept vznikl jednoduše tak, že jsme nechtěli návštěvníkům vnucovat tradičně pár triček a placek, jak už je většina z nás zvyklá u menších hudebních festivalů. Místo toho jsme vytvořili místo, kde si mohl kdokoliv vydechnout a v klidu si udělat svoji vlastní unikátní vzpomínku na festival.
 
Pro tento projekt jsme vytvořili vlastní sérii limitovaných motivů šablon, namalovali jsme ve vražedném tempu dekorace pro náš merchandise a aby toho nebylo málo, ještě jsme postavili dvě obří stěny s headlinery Sundance: kapelou N.O.H.A a LoopTroop Rockers. Každý mohl úplně svobodně napsat na zeď svůj vzkaz. A my jsme se postarali o to, aby jeho dílo/text dorazilo k jednotlivým hudebníkům. Samotné hudebníky jsme nakreslili, namalovali a vyřízli do desek tak, aby se nad plochou pro fanoušky tyčili. N.O.H.A. a LoopTroop Rockers shlíželi s mírným pobavením na to, co se pod nimi dělo. 
 
Protože se celý festival snažil všemi svými silami pomoci nadaci Adra, připojili jsme se do tohoto snažení i my. Větší část zisku ze všech předmětů, co jsme během dvou horkých červencových dní namalovali, šla na podporu právě této nadaci. 
 
V našem snažení nám mamutím způsobem pomohla nová pobočka Molotow v Praze. Pánům z Molotowu moc děkujeme! Budeme se těšit na další spolupráci...
 
Hodně slunce, hudby a usměvavých lidí, co nás bavili. Díky Sundance a Jihlavo!
Copyright © Leviathan, All Rights Reserved