facebookflickrisuuyoutube
V této sekci bychom vám rádi ukázali projekty, na nichž jsme se podíleli. Od roku 2011 jezdíme na letní festivaly s vlastním stánkem, kde představujeme návštěvníkům naší techniku malby, připravujeme workshopy. Ve stejném roce jsme také vytvořili dekorace a malby pro jeden z největších průvodů ve střední Evropě: Million Marihuana March. Dvakrát jsme se zúčastnili festivalu Freeze Fest, kde jsme rekonstruovali opuštěnou budovu pro návštěvníky...

DIAGNÓZA PARKU STROMOVKA

V rámci kulturního programu Platforma v parku Stromovka, který je v centru města Humpolec, jsme připravili pro obyvatele a návštěvníky pilotní projekt nazvaný Diagnóza parku Stromovka.

URBAN ART FESTIVAL 2016!

Pomohli jsme vzniknout novému festivalu pouličního umění v Havlíčkově Brodě, který nabídl nově příchozím i obyvatelům města open-air festival, pouliční malby, klubové noci a hodně umění ve všech jeho podobách. Také jsme během tří dní a nocí nanesli autorskou malbu na zeď vstupního foyer místního gymnázia.

FESTIVAL PRO NÁRODNÍ ZEMĚDĚLSKÉ MUZEUM

Připravili jsme pro více jak 150 účastníků sérii dvou workshopů, kde si mohl každý namalovat veverku, výra, rysa, žábu, poštolku, lasičku, zajíce nebo srnku.

GRAFFJAM WORKSHOP V PIÁNCE

Pro spolek Dalibor, který postupně obnovuje zašlou krásu Pianky v Zákolanech, jsme připravili v rámci Barevného dne workshop a malování pro více jak 60 lidí...

WORKSHOP A AKČNÍ MALBA

Ve spolupráci s Chemistry gallery jsme pro kulturní centrum Průhon připravili workshop pro více jak 50 účastníků a mezitím jsme před zraky všech lidí nanesli na betonovou zeď naší autorskou malbu.

ILUSTROVANÍ LIDÉ MĚSTA OSTRAVA

Od začátku až do konce multižánrového hudebního festivalu Colours of Ostrava jsme malovali nejenom s jednotlivými návštěvníky na dřevěnou zeď, ale také jsme se činili přímo na nich. Ilustrovaní lidé města Ostrava...

JEDEN DEN V ÚVALECH

12 metrů dlouhá malba na betonové zdi dětského hřiště, individuálně připravený workshop s více jak 150 lidmi a hodně produkčních a organizačních příprav.

DYZAJN MÁRKET PODZIM 2014

Objevili jsme se vedle dalších vystavujících na Střeleckém ostrově a prezentovali jsme naše práce.

OHLÉDNUTÍ ZA DYZAJNEM

21.června jsme se objevili na Dyzajn Markétu a kromě jiného jsme představili náš nový produkt - Stencil kits!

FREEZE FEST, BÝVALÝ VOJENSKÝ AREÁL, MILOVICE II

Vytvoření galerie v jedné z menších budov
Copyright © Leviathan, All Rights Reserved