facebookflickrisuuyoutube

INTERIÉROVÉ MALBY

Do této chvíle jsme realizovali více maleb přímo na podklad vnitřních zdí. Zde prezentujeme jen některé z nich. Většinu jsme museli na základě konzultace s klienty zachovat v tajnosti.
Naším zásadním rozdílem oproti jiným interiérovým designérům a malířům je samotný proces realizace. Rádi vám připravíme na základě informací od vás jakékoli návrhy, jež jsme schopni zpracovat i do celkových 3D vizualizací plánované podoby prostoru. Poté, co naleznete společně s námi ideální řešení, začneme pracovat na jednotlivých šablonách a motivech. Vždy připravujeme celkový časový a finanční plán práce, kterého se posléze striktně držíme. Téměř 90 % času připravujeme vše potřebné v atelieru. Po dokončení všech šablon ještě děláme jednotlivé barevné atesty, jež s vámi postupně před finální realizací konzultujeme. V daném interiéru pak nanášíme postupně vrstvy barvy na povrchy ošetřených zdí tak, aby dokonale postupně zaschly. Jsme schopni malovat i na nerovné povrchy, na stropy atd. Po dokončení malby celou plochu impregnujeme speciálním ochranným nátěrem, jenž malbu dokonale chrání a zaručuje její stálobarevnost, odolnost vůči oděru, vlhkosti a všem nepříznivým vlivům. V interiéru pracujeme poměrně rychle, jsme schopni realizovat všechny povrchy v řádech i několika hodin (záleží samozřejmě individuálně na velikosti prostoru). Spolupracujeme se dvěma renomovanými interiérovými studii, s nimiž konkrétní aspekty plánované práce konzultujeme a připravujeme tak, aby bylo vše naprosto dokonalé.
Máme sen: chtěli bychom jednou vytvořit celý interiér podle našich představ a snů, včetně osvětlení a celkové atmosféry...

NOVÝ INTERIÉR PRO CHRÁNĚNÉ DÍLNY!

V centru Havlíčkova Brodu jsme během několika měsíců postavili nové bistro a kavárnu.

PŘÍRODOPISNÁ CHODBA

Ještě před koncem roku jsme namalovali chodbu u přírodopisných učeben a kabinetu na základní škole v Úvalech...

Copyright © Leviathan, All Rights Reserved