facebookflickrisuuyoutube

INTERIÉROVÉ MALBY

Do této chvíle jsme realizovali více maleb přímo na podklad vnitřních zdí. Zde prezentujeme jen některé z nich. Většinu jsme museli na základě konzultace s klienty zachovat v tajnosti.
Naším zásadním rozdílem oproti jiným interiérovým designérům a malířům je samotný proces realizace. Rádi vám připravíme na základě informací od vás jakékoli návrhy, jež jsme schopni zpracovat i do celkových 3D vizualizací plánované podoby prostoru. Poté, co naleznete společně s námi ideální řešení, začneme pracovat na jednotlivých šablonách a motivech. Vždy připravujeme celkový časový a finanční plán práce, kterého se posléze striktně držíme. Téměř 90 % času připravujeme vše potřebné v atelieru. Po dokončení všech šablon ještě děláme jednotlivé barevné atesty, jež s vámi postupně před finální realizací konzultujeme. V daném interiéru pak nanášíme postupně vrstvy barvy na povrchy ošetřených zdí tak, aby dokonale postupně zaschly. Jsme schopni malovat i na nerovné povrchy, na stropy atd. Po dokončení malby celou plochu impregnujeme speciálním ochranným nátěrem, jenž malbu dokonale chrání a zaručuje její stálobarevnost, odolnost vůči oděru, vlhkosti a všem nepříznivým vlivům. V interiéru pracujeme poměrně rychle, jsme schopni realizovat všechny povrchy v řádech i několika hodin (záleží samozřejmě individuálně na velikosti prostoru). Spolupracujeme se dvěma renomovanými interiérovými studii, s nimiž konkrétní aspekty plánované práce konzultujeme a připravujeme tak, aby bylo vše naprosto dokonalé.
Máme sen: chtěli bychom jednou vytvořit celý interiér podle našich představ a snů, včetně osvětlení a celkové atmosféry...

ZAČÁTEK DLOUHÉ CESTY

Měli jsme možnost namalovat ve vstupní chodbě jedné úžasné společnosti naši autorskou malbu.

MANHATTAN 1923

V poklidných Modřanech je krásný zrenovovaný byt s nádherným výhledem. Namalovali jsme v něm třemi technikami více jak 5 metru dlouhé panorama Manhattanu z roku 1923.

FASÁDY VE VSTUPNÍ CHODBĚ

Usilovně jsme pracovali na projektu malby ve vstupní chodbě pro úžasnou společnost Process Solutions v prostorech paláce Valdek na náměstí Míru.

MALBY PTÁČNÍKŮ PRO VÝSTAVU ČIŽBA

Vytvořili jsme dvě velkoformátové malby ptáčníků pro novou výstavu Národního zemědělského muzea, která odhaluje dávno zapomenuté umění lovu ptáků.
Copyright © Leviathan, All Rights Reserved