facebookflickrisuuyoutube

AUTORSKÁ TVORBA

JUST ME AND THE WORLD


Po prvním lightboxu s dálkovým bezdrátovým vypínačem jsme dokončili druhý typ s konvenčním vypínačem na přívodní šňůře.

Napadlo vás někdy, co by si Ozymandias myslel a analyzoval ze současného televizního vysílání? Koláž jsme vytvořili digitálně z jedné ze stran legendárního komiksu Alana Moora a Davea Gibbonse The Watchmen z roku 1987.

Technické informace

Sami si upravujeme hliníkové lightboxy určené původně pro venkovní i vnitřní světelnou reklamu a některé z našich nápadů postupně tiskneme na plexi desky, které se dají do rámu lightboxu snadno nasadit.

Lightboxy lehce brousíme, lakujeme. Původní vnitřní elektro instalaci, která obsahuje vše pro šest 60 cm 18 W trubic, jsme vyměnili za 6 LED pásků s příslušnými předřadníky. Díky tomu jsme původní elektrický výkon 108 W srazili na 32 W. Led pásky o 120 diodách na metr mají lepší světelný výkon, mají delší trvanlivost, než původní trubice.

Nejvíce nás kromě samotné svítivosti lightboxu v potemnělé místnosti láká možnost libovolně měnit jeho obrazovou výplň. Je to takový univerzální obraz kamkoli do interiéru, který si můžete podle uvážení změnit jako wallpaper na ploše vašeho počítače.

Copyright © Leviathan, All Rights Reserved