facebookflickrisuuyoutube
V této sekci vám pravidelně přinášíme zprávy o tom, na čem zrovna pracujeme.

VÁNOČNÍ VÝSTAVA V INCIDER BARU

Kombinace příjemného interiéru, ciderů z celého světa a našich maleb..

KRESBY PRO BEZVAJGLU!

Nakreslili jsme deset autorských designů pro kapesní popelníčky projektu Bezvajglu

WORKSHOP S MIKULÁŠEM

Necelé dvě hodiny, speciální vánoční kolekce motivů na malování a nakonec pár šťastných rodin obtěžkaných taškami pro sebe i svoje blízké.

MANHATTAN 1923

V poklidných Modřanech je krásný zrenovovaný byt s nádherným výhledem. Namalovali jsme v něm třemi technikami více jak 5 metru dlouhé panorama Manhattanu z roku 1923.

MURAL ZÁVRAŤ PRO URBAN ART FESTIVAL 2016!

Pomohli jsme vzniknout novému festivalu pouličního umění v Havlíčkově Brodě, kde jsme během tří dní a nocí nanesli autorskou malbu na zeď vstupního foyer místního gymnázia.

TORTE COMICS

Pravidelně kreslíme a malujeme pro největší studentský časopis Redway, který je volně dostupný na stovkách základních a středních škol. Tentokráte jsme vytvořili sérii dvou comicsů o speciální jednotce commandos, která si dala za cíl zabít Adolfa Hitlera na jeho narozeninové oslavě.

WORKSHOPY NA MÍRU NÁRODNÍMU ZEMĚDĚLSKÉMU MUZEU

Připravili jsme pro více jak 150 účastníků sérii dvou workshopů, kde si mohl každý namalovat veverku, výra, rysa, žábu, poštolku, lasičku, zajíce nebo srnku.

FASÁDY VE VSTUPNÍ CHODBĚ

Usilovně jsme pracovali na projektu malby ve vstupní chodbě pro úžasnou společnost Process Solutions v prostorech paláce Valdek na náměstí Míru.

MEET THE STREET!

Namalovali jsme dekorace a obrazy pro vítěze úspěšné a úsměvy hýřící akce Meet the Street!

VIDA

Zapojili jsme se vlastní kolekcí do projektu Vida.com.

ANAKIN VS. PADMÉ DANCE BATTLE OBRAZY

Pravidelně s radostí připravujeme pro Dance academy Prague obrazy a dekorace. Tentokráte šlo o zářící transparentní RGB obrazy Anakina a Padmé pro vítěze dance battlu nazvaného Anakin vs. Padmé.

REDWAY MAGAZÍN!

Měli jsme možnost ilustrovat AY- Smartbox rubriku a nakreslit strip komiks pro studentský magazín Redway, který je jediný svého druhu v tak velkém měřítku na základních a středních školách.

MALBY PTÁČNÍKŮ PRO VÝSTAVU ČIŽBA

Vytvořili jsme dvě velkoformátové malby ptáčníků pro novou výstavu Národního zemědělského muzea, která odhaluje dávno zapomenuté umění lovu ptáků.

MĚNÍME SE NA ZAPSANÝ SPOLEK!

Už několik let se podílíme na charitativních projektech - sami jsme jich už několik přivedli k životu. Je na čase, abychom se posunuli v této činnosti dál, ...

DOKONČUJEME NAŠÍ PRVNÍ KAVÁRNU

Poslední tři měsíce jsme intenzivně pracovali dnem i nocí na našem prvním kompletním projektu interiéru nové kavárny v centru Plzně, v ulici Martinská.
Copyright © Leviathan, All Rights Reserved