facebookflickrisuuyoutube

AKTUALITY

BOMBIZO


Galerie Středočeského kraje v centru Kutné Hory nám dala možnost na prvním ročníku festivalu Bombizo představit náš projekt, který jsme nazvali Drink ´n´ Paint. 

Na jedné straně jsme vytvářeli náš oficiální GASK a Bombizo merchandise, na druhé naši baroví přátelé z Baru 22 připravovali letní koktejly v čele se signature drinkem, který nesl hrdě stejné jméno jako samotný festival. Celý náš projekt jsme doslova napřímili do výšky v podobě obří stěny, kterou jsme nanesli malbami inspirovanými grafickým stylem festivalu. Vše jsme si nasvítili repasovanými industriálními světly. 

Základní ingrediencí Bombizo drinku byl Bombay Sapphire gin, jehož neuvěřitelně modrou barvu jsme ještě více zdůraznili pronikavým podsvícením. Stal se tak neoddělitelnou součástí naší stěny, která přirozeně lákala pozornost a zraky návštěvníků festivalu.

Ačkoliv měl festival menší návštěvnost, než se očekávalo, přesto jsme zaznamenali veskrze nadšené a pozitivní reakce od návštěvníků. 

Děkujeme GASKu a především Radce Zahradníkové. Ta nám totiž dala šanci a my doufáme, že jsme ji ve velkém stylu proměnili.

Celý projekt jsme vymysleli a realizovali s chlapci z Baru 22 – tímhle projektem s nimi teprve začínáme. Slova obdivu a lásky si sdělíme až v důchodu.

Copyright © Leviathan, All Rights Reserved