facebookflickrisuuyoutube

AKTUALITY

DEKORACE PRO PRVNÍ PROPAGAČNÍ KAMPAŇ SENSE COCO!


Sense Coco je první opravdová kokosová společnost tady u nás. Přináší na český trh produkty, které jsou dokonale čisté, bez aditiv a chemie. A to nemluvíme o tom, jak jsou strašně chutné a plné energie. Zvláště kokosová voda, která si žije svým vlastním životem. Postupně růžoví a jemně sládne. Tohle všechno a ještě mnohem více nás strašně zaujalo. Když nás Only studio oslovilo na pomoc s prvním focením produktů Sense Coco, nemohli jsme prostě odmítnout.
Nejprve jsme studiu Only pomohli s vymyšlením a přípravou jednotlivých snímků. Posléze jsme pro každý z nich připravili individuální produkční plán, soupis nutných materiálů a nakonec jsme ještě vytvořili ilustrační kresby všech připravovaných fotografií pro osloveného fotografa Petera Vargu, aby se celkový koncept mohl odpíchnout od pevného dna.
Všechny přípravy se odehrály rychle, profesionálně a hladce. Jakmile jsme měli zelenou, dali jsme se do práce na jednotlivých dekoracích pro fotografie. Vytvořili jsme tak upevnění pro všechny produkty na větev, Horu z kokosových chipsů, lodičky pro kokosovou mouku a olej a nakonec náš majstrštyk: dioráma z kokosové dužiny, které zobrazuje úpornou, pomalou a vyčerpávající práci na lisování kokosového mléka za studena. 
Samozřejmě nás nejvíce bavilo dioráma, ačkoliv celý tento projekt byl od začátku až do konce příjemný a překvapivě bezstarostný (silky smooth process, as we say). Pro scénu kokosového mléka jsme nejprve ručně vymodelovali plastové figurky v měřítku 1:72. Každou jsme ručně ořezali, vybrousili a začali přidávat detaily, které odpovídají sběračům kokosů ze Srí Lanky (Sense Coco toiž vyrábí své produkty z královského kokosu ze srdce Srí Lanky). Figurkám jsme upravili ruce, některým jsme přidali sukně a více jak polovině z nich jsme vymodelovali nádoby na nošení kokosové dužiny. Nakonec jsme každého domorodce poctivě namalovali barvami ladícím k samotnému kokosovému mléku a také k čokoládovému odstínu kůže usměvavých lidí ze Srí Lanky. 
Samotné focení v srdci přírody bylo rychlé a dokonale hladké. Především díky tomu, že bylo vše připravené od začátku až do konce. A výsledné snímky od Petera se s našimi přípravami, psaním konceptu, kreslením a samotným modelováním a lepením dokonale spojily. Svíčková, poctivá smetana a nakonec brusinky.
Děkujeme moc Studiu Only za bezvadnou spolupráci, Sense Coco za důvěru a podporu a také Peterovi za opravdu geniální práci a oko (s jiskrou). Sense Coco přejeme mnoho úspěchů - snad budeme mít možnost v budoucnu vidět tuto společnost a její pozitivní výsledky z první ruky...
Copyright © Leviathan, All Rights Reserved