facebookflickrisuuyoutube

AKTUALITY

FASÁDY VE VSTUPNÍ CHODBĚ


Tento projekt je kombinací naší autorské malby se sdělením, které náš klient chtěl, dokonalé komunikace a výsledku, ze kterého máme všichni ohromnou radost.

Barevně jsme vycházeli z loga Process Solutions, budovu jsme nanesli třemi odstíny šedivé barvy, na něž jsme pak samotné logo namalovali polotransparentními barvami Molotow. Částečně na povrch loga jsme namalovali dva malíře na vratké plošině. Jako předloha pro tyto lakýrnické dobrodruhy se stala fotografie ze sbírky válečných fotografií z druhé světové války - z fotografického žurnálu mapujícího budování Liberty ships.

Po skončení malby jsme celý povrch zdi ochránili dvěma vrstvami ochranného matného laku, který je omyvatelný. Nakonec jsme namalovali ve velkých rozměrech sérii osmi autorských obrazů, které jsme profesionálně nafotili ve studiu. Po grafické úpravě jsme jednotlivé obrazy nechali vytisknout na speciální matnou samolepící folii. Vybraná okna na dvou nesourodých domech, které vedle sebe nikdy nestály, jsme nakonec vyplnili samolepkami a nakonec jsme malbu ještě jednou přelakovali prodyšnou vrstvou ochranného matného laku. Tím jsme skončili tří týdenní projekt, na kterém jsme pracovali dennodenně...

Každé okno, které jsme vyplnili, skrývá příběh - podobně jako adventní kalendáře s čokoládičkami.

Tento projekt je kombinací naší autorské malby se sdělením, které náš klient chtěl, dokonalé komunikace a výsledku, ze kterého máme všichni ohromnou radost.

Tímto bychom chtěli moc poděkovat Tomášovi Frkalovi a Process Solutions za projevenou důvěru v naší vizi a techniku malby!
Copyright © Leviathan, All Rights Reserved