facebookflickrisuuyoutube

AKTUALITY

ANAKIN VS. PADMÉ DANCE BATTLE OBRAZY


Minulý rok jsme začali malovat pro Dance Academy dekorace a autorské malby. Po několika prvotních fuškách jsme nanesli přes ručně vyřezané šablony dva obrazy pro vítěze dětského tanečního battlu Hungry Angry Padawans. Teď jsme dostali šanci navázat přípravou cen pro vítězný pár dalšího dance Star Wars battlu; tentokráte určeného pro dospělé profesionální tanečníky- Anakin vs. Padmé dance battle.

Už delší dobu pracujeme se světly, po pár úspěšných testech jsme se rozhodli využít některé nové techniky pro obrazy, které opustily náš atelier jako první svého druhu. Pointa našich nových lightboxů je prakticky dost jednoduchá. Nanesli jsme speciální lihovou neprůhlednou barvou na čirá plexiskla malby založené na kresbách (co jsme pro Dance Academy připravili dopředu). Plexiskla jsme po ochranných vrstvách malby usadili do dubových rámů, které je odsazují o několik centimetrů od zdi a zároveň ukrývají RGB led pásky. Jakmile obraz zapojíte do elektrické zásuvky, můžete si jej barevně libovolně nastavit díky přiloženému dálkovému ovládání. Obě světelné malby, které jsme pro Dance Academy sestrojili, jsou lehké a flexibilní. Když nejsou zapojené do elektřiny, automaticky přijímají díky své transparentnosti barvu zdi, na níž visí.

Díky této technice malby čirého lightboxu jsme mohli docílit toho, že se zároveň stává individuálně součástí interiéru a přitom je proměnlivý podle fantazie nebo nálady svého majitele.


Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1016336745113744/
http://danceacademy.cz/
Copyright © Leviathan, All Rights Reserved