facebookflickrisuuyoutube

AKTUALITY

DŘEVĚNÉ NOVOROČNÍ KRABIČKY PRO SCOUTBOY!


Scoutboy je filmová produkční společnost, která zajišťuje vyhledávání lokalit pro natáčení TV spotů, videí či filmů po celé České republice. Pro své klienty hledá vhodné místo pro natáčení, profesionálně jej zdokumentuje a získá všechna potřebná povolení.

Tato společnost disponuje ohromným archivem lokací a vedle toho také organizuje promo akce, sportovně-kulturní, firemní nebo společenské události, přesně podle individuálních zadání. Většina klientů Scoutboye přichází ze zahraničí a vyžaduje vysoký standart komunikace a servisu.

Minulý rok (jak jste si možná všimli) jsme pro Scoutboy připravili autorské novoročenky a sérii 100 pestrobarevných dóz. Tento rok jsme měli mnohem konkrétnější zadání - vyrobit sérii 130 kusů originálních dřevěných krabiček s retro designem, jež by v sobě ukrývaly kvalitní poker karty. 

V jedné zapomenuté knize o námořnických tetování jsme nalezli vhodný motiv s nápisem Love is a gamble, který jsme přepracovali a nanesli ručně přes čtyři vrstvy šablon na formát 100x70cm. Ze série maleb jsme vybrali nejlepší barevnou kombinaci ze které vyšly předlohy Novoročenek a dřevěných krabiček.

Samotné krabičky z jedné unikátní nejmenované české manufaktury jsme ručně vybrousili, nanesli třemi vrstvami laku tak, aby se dala každá krabička jednoduše otevřít na pantu, a nakonec jsme malbu zacelili ochranným matným lakem. Ve spolupráci se specializovanou truhlářskou firmou LIFE Blansko jsme vytvořili laserem vyřezané karty z pevné topolové překližky, které jsme pak speciálním cementovým lepidlem zafixovali na povrch víček krabiček.

Do každé krabičky jsme nakonec vložili balíček kvalitních pokerových karet...

Děkujeme nejenom Scoutboyi, ale všem našim pomocníkům a klientům za projevenou důvěru v roce 2015! Přejeme vám všem hodně štěstí, zdraví a profesionálních úspěchů v nastávajícím roce 2016!

Copyright © Leviathan, All Rights Reserved