facebookflickrisuuyoutube

AKTUALITY

STAR WARS DANCE BATTLE!


Taneční škola Dance Academy Prague by Yemi AD (DAP) byla založena v roce 2010 a záhy se stala ústředním tanečním bodem v centru Prahy, kde si můžete užít široké spektrum tanečních lekcí, tak být součástí soutěžní tanečních formací "DAP Teamů" (mistři ČR 2013 a 2014). DAP se pro nás stal od začátku tohoto roku místem, kam se pravidelně vracíme a většinou se prohýbáme pod dekoracemi a malbami. 

Pro DAP jsme už toho udělali habaděj: dekorace pro Reebok Yoga Sensation, dřevěné cívky pro každý unavený zadek před palácem Elektrou, kde DAP společně s galerií Chemistry sídlí, dekorace pro Teniskology v nádherné holešovické tržnici, ... 

Bez nejmenších pochybností jsme si nejvíce zatím užili malby, které jsme měli možnost udělat minulý týden pro akci s vyčerpávajícím názvem: Hungry Angry Padawans - 2vs2 street dance all stylez battle do šestnácti let. Namalovali jsme přes osmdesát pestrobarevných papírových destiček pro všechny účastníky souboje (z jedné strany náš bad side of the force motiv, z druhé nápis...) a dvě autorské malby pro vítězný pár. Využili jsme barevné spektra vycházející z barev mečů rytířů Jedi - chladná modrá a ohnivě oranžová. Pozadí jsme zpracovali formou několika vrstev tagů, throw-upů a šablon vztahujících se k Hvězdným válkám.


http://danceacademy.cz/
DAP na Facebooku:
Copyright © Leviathan, All Rights Reserved