facebookflickrisuuyoutube

AKTUALITY

VHS HEROES


Mrkněte se na náš projekt autorských dóz pro Mama coffee.

Oba ročníky mají společné ohromné množství práce, které se za dózami skrývají. Nejprve jsme vytvořili návrhy, z nichž jsme vybrali ty nejlepší předlohy. Každý motiv jsme ručně vyřezali do několika vrstev šablon. Každý soubor šablon jsme nejprve testovali, posléze namalovali a výsledné malby jsme nechali profesionálně naskenovat pro tisk na kvalitní samolepící materiál. Výsledné samolepky jsme jemně nanesli na pečlivě namalované dózy spoelčně s tabulovou popisovatelnou folií a křídou pod víčkem, které má patentní vzduchotěsný uzávěrem.

Baví nás fakt, že jsme schopní zmenšit naší autorskou malbu v přesném barevném provedení na ploše dózy, kterou jsme nanesli v identických odstínech a tím můžeme docílit výsledku, se kterým jsme spokojení...

Když jsme si konečně vydechli po vánočním šílenství, postupně jsme namalovali ty nejlepší barevné kombinace na originální VHS kazety. Jednotlivé kazety jsme slepili epoxidovým lepidlem na rovné ploše a nakonec jsme na každý obraz připevnili ze zadní strany úchyty pro snadnou instalaci.

Celkem pro vás máme připravené čtyři originální malby na našem eshopu, snad se vám budou líbit: MALBY NA JINÝCH MÉDIÍCH

Copyright © Leviathan, All Rights Reserved