facebookflickrisuuyoutube

AKTUALITY

INTERIÉROVÁ MALBA, KTERÁ VÍTÁ VŠECHNY PŘÍCHOZÍ


Ve spolupráci s produkčně kreativní Art & Smith jsme od základů změnili podobu vstupní chodby do kanceláří v nádherném paláci Valdek, který dominuje dolní části náměstí Míru už od konce dvacátých let minulého století. Motiv pro malbu do velké míry určilo samotné logo společnosti Process Solutions, jež je autsourcing partnerem v účetnictví mnoha velkých evropských firem.

Jednotlivé šablony (jednotná vrstva pro pozadí, 6 šablon na kruhy) jsme měli připravené za dva týdny, samotná malba plochy 354x274 cm nám zabrala dvě noci. Nejprve jsme sundali stávající fototapetu, vybrousili nátěr pod ní, následně jsme povrch sjednotili penetrací a nakonec jsme nanesli tři vrstvy podkladové barvy s tónem požadovaného odstínu. Po malbě trvající celou noc jsme zanechali prvním ranním příchozím do prostoru kanceláří pohlcovač pachů, aby je při práci neobtěžoval zápach schnoucích malby.

Moc děkujeme Tomášovi Frkalovi a Monice Jevočinové za možnost malovat pro nás esteticky i technicky novým stylem!

Nesmíme zapomenout na vřelé díky Filipovi Kaletovi a Antoanovi Pepelanovi za pomoc s realizací videa dokumentujícího vznik malby.


http://www.antoanpepelanov.com/
https://www.youtube.com/user/rawFILMSeFX
http://www.artandsmith.com/
http://www.ps-bpo.cz/
Copyright © Leviathan, All Rights Reserved