facebookflickrisuuyoutube

AKTUALITY

VYTVOŘILI JSME NA ZAKÁZKU NAŠE PRVNÍ NOVOROČENKY!


Scoutboy je filmová produkční společnost, která zajišťuje vyhledávání lokalit pro natáčení TV spotů, videí či filmů po celé České republice. Pro své klienty hledá vhodné místo pro natáčení, profesionálně jej zdokumentuje a získá všechna potřebná povolení.

Tato společnost disponuje ohromným archivem lokací a vedle toho také organizuje promo akce, sportovně-kulturní, firemní nebo společenské události, přesně podle individuálních zadání. Většina klientů této vedoucí společnosti přichází ze zahraničí a vyžaduje vysoký standart komunikace a servisu.

Hledali jsme motiv, který by nejlépe vystihl všechno, co se za prací Scoutboy skrývá. Po několika návrzích nám došlo, že téměř každý režisér si už od začátku minulého století představuje možné záběry na místě jednoduše jen za pomoci svých rukou. Stačí si jen složit prsty do přibližného rozměru filmového nebo fotografického záběru a podívat se skrz.

Nejprve jsme vytvořili několik fotografických záběrů složených prstů ve tvaru záběru. Vybrali jsme nejlepší variantu a vytvořili na jejím základě obraz o velikosti 140x65cm. Celkem jsme ručně vyřezali 5 vrstev šablon, které jsme pak několikrát testovali pro nejlepší výsledek. Nakonec jsme tento motiv nanesli na sololitovou desku a na folii, kterou jsme nechali profesionálně naskenovat.

Výsledný digitální obraz jsme společně s Vratislavem Peckou vložili do fotografie zasněžené Prahy, kterou si Scoutboy vybral. Nakonec jsme v našem oblíbeném obchodě Svět papíru zakoupili krásné okrové obálky, do nichž jsme vložili celkem 210 kusů vytištěných Novoročenek na kvalitním pololesklém papíru. Do kanceláře Scoutboy jsme přivezli hotové Novoročenky připravené k odeslání poštou společně s autorskou malbou na desce.

Od prvotních nápadů a návrhů jsme se přesunuli až k ruční práci na velkém obrazu. Ten jsme navrátili zpět do digitální podoby, z níž vznikly opravdu originální Novoročenky, které udělaly (vedle samotné autorské malby) radost nejenom Scoutboyi, ale i všem klientům a spolupracovníkům této vysoce specializované společnosti...

Děkujeme nejenom Scoutboyi, ale všem našim pomocníkům a klientům za projevenou důvěru v roce 2014! Přejeme vám všem hodně štěstí, zdraví a profesionálních úspěchů v nastávajícím roce 2015!


http://www.scoutboy.cz/
http://www.vratislavpecka.cz/
http://www.svet-papiru.cz/
Copyright © Leviathan, All Rights Reserved