facebookflickrisuuyoutube

AKTUALITYDRUHÝ ROČNÍK AUTORSKÝCH DÓZ PRO MAMA COFFEE!


Vybrali jsme ty největší hity: Smrtonosnou zbraň, Ace Ventura – Zvířecí detektiv a Smrtonosná past. Každý motiv jsme zpracovali jako velký obraz přes ručně vyřezávané šablony. Po barevných testech jsme vybrali celkem čtyři barevné kombinace, které jsme využili při malbě každého obrazu. Celkem jsme vytvořili 12 barevných originálů, které jsme následně ve spolupráci s Copy General naskenovali, upravili tak, aby odpovídaly originálním malbám a nakonec vytiskli na ten nejkvalitnější pololesklý samolepící materiál.

Stejně jako minulý rok jsme využili smaltované dózy s patentním vzduchotěsným uzávěrem. Nejprve jsme povrch každé dózy připravili speciálním primerem a následně jsme všechny dózy nalakovali čistými odstíny barev Belton, které nám pro tento projekt daroval obchod Graffneck. Použili jsme ty samé odstíny pro malbu originálů určených pro samolepky a pro jednotlivé dózy, aby barevné kombinace dokonale odpovídaly.

Příprava a malba originálů nám celkem trvala necelých pět týdnů. Samotné dózy jsme namalovali během jednoho týdne. Po dokonalém zaschnutí dvou vrstev barvy v bezprašném kontrolovaném prostředí jsme na každou dózu jemně nalepili popředí společně s popisovatelnou tabulovou folií. Ta se dá popsat křídou, kterou jsme do každé dózy uschovali v zip sáčku pod víčkem.

Je jen na vás, co si do dózy uložíte a jak si ji popíšete křídou. Poslední fází nového života každé dózy z našeho atelieru je jen na vás.

Na závěr tohoto ročníku našeho projektu jsme na samotné VHS kazety nanesli ty nejlepší barevné kombinace originálních maleb. Podívejte se na ně sami.


Odkazy na naše sponzory, kterým upřímně moc děkujeme za pomoc:

Copyright © Leviathan, All Rights Reserved