facebookflickrisuuyoutube

AKTUALITYVELKOFORMÁTOVÁ MALBA V PÍSECKÉM HALABALA BARU


Po několika měsíčních přípravách, 3D vizualizacích a navrhování, jsme dokončili velkoformátovou malbu v kultovním píseckém baru Halabala. Provozovateli jsme pomohli nalézt nejvhodnější barevné ladění místnosti, připravili jsme mu celkem 9 kompletních návrhů malby, z nichž si vybral malbu v komiksové stylizaci. Během necelého měsíce jsme ručně vyřezali šablony na malbu o pěti vrstvách, která obsáhla celou zeď (320x285cm). Samotnou realizaci předcházely barevné testy malby, aby si byl klient maximální možnou měrou jistý finálním výsledkem.

Společně s jedním pomocníkem jsme nanesli jednotlivé vrstvy malby během dvou dnů. Záměrně jsme použili kombinaci chladných modrých barev, které vytvářejí plastický dojem a jež celek malby perspektivně odlišují od povrchu zdi.

Nakonec jsme do místnosti nainstalovali dálkový spínač na bodové světlo, které jsme osadili UV zářivkou. Ta oživuje speciální neviditelnou modrou barvu z řady GrafX Molotow, kterou jsme na ošetřený povrch zdi nanesli fixou a štětcem. Podívejte se sami na efekt, který UV barva v prostorech baru vytváří:

Kompletní charakteristika projektu: zde.

Copyright © Leviathan, All Rights Reserved