facebookflickrisuuyoutube

AKTUALITY

PRVNÍ LIGHTBOX Z NAŠEHO ATELIERU


Sami si upravujeme hliníkové lightboxy určené původně pro venkovní i vnitřní světelnou reklamu a některé z našich nápadů postupně tiskneme na plexi desky, které se dají do rámu lightboxu snadno nasadit.

Lightboxy lehce brousíme, lakujeme. Původní vnitřní elektro instalaci, která obsahuje vše pro šest 60 cm 18 W trubic, jsme vyměnili za 6 LED pásků s příslušnými předřadníky. Díky tomu jsme původní elektrický výkon 108 W srazili na 32 W. Led pásky o 120 diodách na metr mají lepší světelný výkon, mají delší trvanlivost, než původní trubice.

Když jsme dokončili první prototyp lightboxu, přemýšleli jsme nad vypínačem, který by jej uvedl v chod. Nakonec jsme dokončili dva typy. První vidíte před sebou. Jedná se o bezdrátový vypínač na AA baterie, který si můžete jednoduše nainstalovat kdekoli uznáte za vhodné. Druhý konvenční typ vypínače na přívodní šňůře vám ukážeme u druhého lightboxu, který se zde objeví v červnu.

Nejvíce nás kromě samotné svítivosti lightboxu v potemnělé místnosti láká možnost libovolně měnit jeho obrazovou výplň. Je to takový univerzální obraz kamkoli do interiéru, který si můžete podle uvážení změnit jako wallpaper na ploše vašeho počítače.

Kompletní charakteristiku lightboxu naleznete zde.

Copyright © Leviathan, All Rights Reserved