facebookflickrisuuyoutube
V této sekci vám pravidelně přinášíme zprávy o tom, na čem zrovna pracujeme.

ILUSTRACE PRO EVENT ARENA!

Celostránkový advertorial hned na začátku časopisu Marketing & Media, ...

WORKSHOP SVATÉHO PÁNĚ MIKULÁŠE

Stačí kouzelné prostředí, vyřezat linorytové tabulky a vytisknout na 3D tiskárně modely svatých Mikulášů. To vše pro úspěšný a absolutně netradiční workshop ve společnosti GSK!

KANCELÁŘ STAROSTY

Namalovali jsme tradičně netradiční malbu pro kancelář starosty!

CHODBA VE ŠKOLE

Namalovali jsme 26 metrů dlouhou školní chodbu. Otevřeli jsme spoustu knih a na jejich stránky jsme vložili vlastní ilustrace. Základní zadání: Fyzika a chemie.

WORKSHOP GSK!

Vytvořili jsme projekt pro sportovní den společnosti GSK. Postavili jsme óbr zeď, kterou jsme využili jako obří plátno. Pro nás i pro všechny děti, co za námi přišly.

BOMBIZO

Galerie Středočeského kraje v centru Kutné Hory nám dala možnost na prvním ročníku festivalu Bombizo představit náš projekt, který jsme nazvali Drink ´n´ Paint.

NÁRODNÍ ZEMĚDĚLSKÉ MUZEUM!!

Tři měsíce příprav, čtyři měsíce řezání šablon a dva měsíce malby v Národním zemědělském muzeu. Tak jsme pojali kompletní malby pro novou výstavu o zemědělství napříč historií v této instituci.

MĚSTSKÁ DIAGNÓZA V KOLÍNĚ!

Na Odborné střední škole podnikatelské v Kolíně jsme studentům připravili netradiční dopoledne ve znamení veřejného prostoru!

NOVÝ INTERIÉR PRO CHRÁNĚNÉ DÍLNY!

V centru Havlíčkova Brodu jsme během několika měsíců postavili nové bistro a kavárnu.

DEKORACE PRO PRVNÍ PROPAGAČNÍ KAMPAŇ SENSE COCO!

Snažíme se podporovat značky a společnosti, kterým věříme. Pro mladou, rychle rostoucí a vražedně sympatickou společnost Sense Coco jsme připravili dekorace na první kokosovou propagační kampaň.

MODEL PRO VODÁRNU PLZEŇ

Už delší dobu nás láká modelářství - teď jsme měli možnost si toto řemeslo na plno užít.

DIAGNÓZA PARKU STROMOVKA

V rámci kulturního programu Platforma v parku Stromovka, který je v centru města Humpolec, jsme připravili pro obyvatele a návštěvníky pilotní projekt nazvaný Diagnóza parku Stromovka.

MALLEMORT PROJEKT!

Vytvořili jsme nový projekt malby podchodu s jednoduchým poselstvím zapomenutého cestovatele!

PŘÍRODOPISNÁ CHODBA

Ještě před koncem roku jsme namalovali chodbu u přírodopisných učeben a kabinetu na základní škole v Úvalech...

POUR FÉLICITER PRO SCOUTBOY!

Namalovali jsme a připravili od začátku až do konce nové PF karty pro filmovou lokační společnost Scoutboy, které pomohly Adámkovi Hrdému...

ZAČÁTEK DLOUHÉ CESTY

Měli jsme možnost namalovat ve vstupní chodbě jedné úžasné společnosti naši autorskou malbu.

VÁNOČNÍ VÝSTAVA V INCIDER BARU

Kombinace příjemného interiéru, ciderů z celého světa a našich maleb..

KRESBY PRO BEZVAJGLU!

Nakreslili jsme deset autorských designů pro kapesní popelníčky projektu Bezvajglu

WORKSHOP S MIKULÁŠEM

Necelé dvě hodiny, speciální vánoční kolekce motivů na malování a nakonec pár šťastných rodin obtěžkaných taškami pro sebe i svoje blízké.

MANHATTAN 1923

V poklidných Modřanech je krásný zrenovovaný byt s nádherným výhledem. Namalovali jsme v něm třemi technikami více jak 5 metru dlouhé panorama Manhattanu z roku 1923.

MURAL ZÁVRAŤ PRO URBAN ART FESTIVAL 2016!

Pomohli jsme vzniknout novému festivalu pouličního umění v Havlíčkově Brodě, kde jsme během tří dní a nocí nanesli autorskou malbu na zeď vstupního foyer místního gymnázia.

TORTE COMICS

Pravidelně kreslíme a malujeme pro největší studentský časopis Redway, který je volně dostupný na stovkách základních a středních škol. Tentokráte jsme vytvořili sérii dvou comicsů o speciální jednotce commandos, která si dala za cíl zabít Adolfa Hitlera na jeho narozeninové oslavě.

WORKSHOPY NA MÍRU NÁRODNÍMU ZEMĚDĚLSKÉMU MUZEU

Připravili jsme pro více jak 150 účastníků sérii dvou workshopů, kde si mohl každý namalovat veverku, výra, rysa, žábu, poštolku, lasičku, zajíce nebo srnku.

FASÁDY VE VSTUPNÍ CHODBĚ

Usilovně jsme pracovali na projektu malby ve vstupní chodbě pro úžasnou společnost Process Solutions v prostorech paláce Valdek na náměstí Míru.

MEET THE STREET!

Namalovali jsme dekorace a obrazy pro vítěze úspěšné a úsměvy hýřící akce Meet the Street!

VIDA

Zapojili jsme se vlastní kolekcí do projektu Vida.com.

ANAKIN VS. PADMÉ DANCE BATTLE OBRAZY

Pravidelně s radostí připravujeme pro Dance academy Prague obrazy a dekorace. Tentokráte šlo o zářící transparentní RGB obrazy Anakina a Padmé pro vítěze dance battlu nazvaného Anakin vs. Padmé.

REDWAY MAGAZÍN!

Měli jsme možnost ilustrovat AY- Smartbox rubriku a nakreslit strip komiks pro studentský magazín Redway, který je jediný svého druhu v tak velkém měřítku na základních a středních školách.

MALBY PTÁČNÍKŮ PRO VÝSTAVU ČIŽBA

Vytvořili jsme dvě velkoformátové malby ptáčníků pro novou výstavu Národního zemědělského muzea, která odhaluje dávno zapomenuté umění lovu ptáků.

MĚNÍME SE NA ZAPSANÝ SPOLEK!

Už několik let se podílíme na charitativních projektech - sami jsme jich už několik přivedli k životu. Je na čase, abychom se posunuli v této činnosti dál, ...

DOKONČUJEME NAŠÍ PRVNÍ KAVÁRNU

Poslední tři měsíce jsme intenzivně pracovali dnem i nocí na našem prvním kompletním projektu interiéru nové kavárny v centru Plzně, v ulici Martinská.

DŘEVĚNÉ NOVOROČNÍ KRABIČKY PRO SCOUTBOY!

Už druhým rokem připravujeme pro lokační společnost Scoutboy unikátní novoročenky a dárky pro nejvěrnější přátele a klienty.

VÁNOČNÍ VÝSTAVA V KRÁSNÉ LA OLIVĚ

V centru Jihlavy vyrostla nádherná moderní restaurace, jež nám poskytla možnost uspořádat Vánoční výstavu...

STAR WARS DANCE BATTLE!

Pravidelně připravujeme pro Dance Academy Prague dekorace a autorské malby. Strašně nás baví kombinace naší práce s dynamikou tance a radosti, jež každému přináší...

HISTORICKÝ PODCHOD V ÚVALECH

Téměř půl roku jsme pracovali na unikátním projektu historického podchodu v Úvalech...

STENCIL ART PRIZE 2015

Náš obraz Smile under ice se dostal do finálního výběru světové soutěžní výstavy Stencil art prize v australské galerii Ambush.

NEODKLADNÝ TELEFONÁT NA SMÍCHOVĚ

Měli jsme tu čest malovat v rámci projektu kolektivu Artwise na smíchovském autobusovém nádraží.

GRAFFJAM WORKSHOP V PIÁNCE

Pro spolek Dalibor, který postupně obnovuje zašlou krásu Pianky v Zákolanech, jsme připravili v rámci Barevného dne workshop pro více jak 60 lidí...

MALOVALI JSME VE VARŠAVĚ!

Cestovali jsme až do nitra Polska, abychom mohli namalovat jedno z našich nejmonumentálnějších děl...

PLAYTIME

Ve spolupráci s Chemistry gallery jsme pro kulturní centrum Průhon připravili workshop pro více jak 50 účastníků a mezitím jsme před zraky všech lidí nanesli na betonovou zeď 16x2,5m malbu jako poctu režisérovi Jacquesovi Tatimu a jeho filmu Playtime.

JEDNA BEDNA

Během několika týdnů vzniklo v centru Prahy komunitní centrum spojené s galerií a obchodem - Jedna Bedna. Přiložili jsme ruku k dílu a dekorovali jsme zeď hned před centrem.

ZPÁTKY NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE

Naproti jazykovým učebnám v úvalské základní škole je zeď, kterou jsme měli čest namalovat se 40 tamními studenty.

ILUSTROVANÍ LIDÉ MĚSTA OSTRAVA

Od začátku až do konce multižánrového hudebního festivalu Colours of Ostrava jsme malovali nejenom s jednotlivými návštěvníky na dřevěnou zeď, ale také jsme se činili přímo na nich.

JEDEN DEN V ÚVALECH

12 metrů dlouhá malba na betonové zdi dětského hřiště a individuálně připravený workshop s více jak 150 lidmi!

TRHNI SI! DESIGNOVÝ VELETRH

Máme tu čest být na prvním ročníku designového veletrhu v Písku! Budeme pro naše milované písecké na místě malovat a prodávat naše produkty.

VERNISÁŽ A BUDOUCNOST VÝSTAVY V KAVÁRNĚ DO VĚTRU

Děkujeme všem za za dechberoucí vernisáž!

KŘÍDOVÁ MALBA A DŘEVĚNÁ STĚNA PRO EVROPSKOU KOMISI

Ve vražedném tempu jsme namalovali křídovou malbu a dřevěnou stěnu před zraky přihlížejících studentů technických škol u Národní technické knihovny.

VÝSTAVA TOHO NEJLEPŠÍHO V KAVÁRNĚ DO VĚTRU

Hned vedle studentských kolejí na Petřinách stojí neopakovatelná kavárna Do Větru. Na Valpuržinu noc ožije toto osobité a krásné místo vernisáží, která představí výběr naší tvorby za poslední dva roky.

VHS HEROES

Pár dní před Vánoci dorazily naše autorské dózy do kaváren Mama coffee po celé Praze. Teď přicházíme s těmi nejlepšími barevnými kombinacemi VHS hrdinů na kazetách ve velkých formátech.

PRVNÍ RODINNÝ PORTRÉT TENTO ROK

Milých pět tváří a jeden papoušek na plátně podle zadání.

INTERIÉROVÁ MALBA, KTERÁ VÍTÁ VŠECHNY PŘÍCHOZÍ

Během 72 hodin jsme změnili vstupní prostor kanceláří společnosti Process Solutions.

DRŽÍME SE DC COMICS!

Odevzdali jsme další malbu na zakázku, která vyšla z předlohy DC comics. Zamilovaný pár jsme doslova personifikovali do rolí jejich milovaných superhrdinů.

OBRAZ + SPRÁVNÉ MÍSTO

Obrazy z našeho atelieru, které našly svůj domov.

COMICSOVÉ OBRAZY NÁS FAKT BAVÍ

Pro opravdového comicsového milovníka jsme vytvořili obraz, který pochází z obálky legendárního DC comicsu z roku 1978.

VYTVOŘILI JSME NA ZAKÁZKU NAŠE PRVNÍ NOVOROČENKY!

Pro společnost Scoutboy, která se zabývá hledáním a přípravou filmových lokací, jsme vytvořili Pour Féliciter - Přání do Nového roku.

DRUHÝ ROČNÍK AUTORSKÝCH DÓZ PRO MAMA COFFEE!

Pamatujete doby, kdy vládly všem novým filmům VHS kazety a videopřehrávače? Vytvořili jsme ve spolupráci s Mama coffee už druhý ročník projektu limitované edice originálních dóz na kávu, které se vracejí zpátky do éry VHS.

VELKOFORMÁTOVÁ MALBA V PÍSECKÉM HALABALA BARU

Po dlouhých přípravách jsme dokončili individuálně připravenou malbu ve slavném baru v centru jihočeského Písku.

FASHION MARKET WORKSHOP

V pátek a v sobotu se na vás budeme těšit na Fashion Marketu v hale číslo 40. Kromě naší stávající nabídky budeme také dělat workshop.

PODZIMNÍ DYZAJN MÁRKET!

V sobotu a v neděli 13. - 14. září se objevíme na Střeleckém ostrově na největší prodejní přehlídce svěžího designu v Čechách.

STENCIL ART PRIZE

Náš obraz Storm byl přijat mezi finalisty celosvětové soutěžní výstavy v Austrálii.

MYSTIC RAVE

V sobotu 16. sprna se objevíme na ohromné akci Mystic Rave pod křídly Chemistry LAB

PORTRÉT ROGERA DEAKINSE

Celkem deset vrstev ručně řezaných šablon, individuální zadání přesně na míru do pokoje. Výsledkem je absolutní spokojenost klienta a pro nás další z řady úspěšně dokončených zakázek, z nichž máme ohromnou radost.

DOKONČILI JSME DALŠÍ LED LIGHTBOX

Napadlo vás někdy, co by si myslel a analyzoval ze současného televizního vysílání?

OHLÉDNUTÍ ZA DYZAJNEM

21.června jsme se objevili na Dyzajn Markétu a kromě jiného jsme představili náš nový produkt - Stencil kits!

STORM

Nový obraz z našeho atelieru, který je určený pro Stencil Art Prize.

PRVNÍ LIGHTBOX Z NAŠEHO ATELIERU

Postupně kompletujeme lightboxy s našimi motivy, které tiskneme na výměnné plexi desky. Letter from Seen je naší poctou dvěma umělcům: Richardovi Mirando alias Seen a Francisi Davisi Milletovi.

DEFINITELY MAYBE

Dokončili jsme další zakázku, z níž máme velkou radost! Možná podobně velkou jako zažili fanoušci Oasis po poslechu jejich prvního alba, ...

FLYWHEEL MYSTÉRIUM

Pro jednoho z našich největších příznivců jsme nanesli na plochu 100x125cm obraz, jenž zobrazuje Edwarda se zařízením, které nazval Flywheel generátor.

KDYŽ VÍŠ, KAM PLUJEŠ, TAK JE TI KAŽDÝ VÍTR PŘÍZNIVÝ

Ve spolupráci s MamaCoffee jsme vytvořili limitovanou edici dóz, které spojuje fascinace vzdušnými proudy u moře.

OFFICE AQUARIUM SÉRIE

Pro příležitost začátku našich internetových stránek jsme jej reprodukovali v sérii pěti pláten

FAUNA FRISBEE ZAČÁTKY

Konečně jsme hotovi se základem série Frisbee Fauna!

CIVILNÍ JADERNÁ STŘELA

Nedávno jsme nainstalovali do prostoru Loft BubNY náš zatím poslední obraz...

LETNÍ FAUNA FRISBEE!

Máme v atelieru první hotová autorská frisbee, která teď zrají jako víno
Copyright © Leviathan, All Rights Reserved